Каталог

Вишиванка з маками

Особливість українських сорочок – збережена зі стародавніх часів традиція прикрашати її вишивкою. Вишиті речі ніколи не вийдуть із моди. Українські національні вишиванки мають важливу перевагу у світовій індустрії моди, оскільки такий вид мистецтва народився саме в руках українських дівчат, і саме їм вишивка розкрила всі свої секрети, таємниці і магію орнаментів. І хоча українська народна символіка вишивки має найширший спектр візерунків і безмежну колірну палітру, все ж, в першу чергу, українська вишиванка характеризується поєднанням кольорів червоного і чорного.

Особливою популярністю користується вишиванка з маками, яка являється одним із найбільш мальовничих та колоритних символів української нації. Яскраво-червоні маки, що розкішно розцвітали на українських хлібних нивах, ланах, в лісах і на городах, гармонійно увійшли в нашу традиційну культуру. Не дивно, що український народ зображує барвисті маки на вишитих сорочках. В Україні подібну квітку святили, і обсівали нею людей, будинки, двори, господарство – наші предки вірили, що мак має важливу магічну силу, що захищає від усякого зла. У різні часи така проста, і разом з тим розкішна квітка була різнобічним символом. Про неї складали всілякі легенди та міфи, її використовували в медицині і присвячували богам. Наші предки вірили, що після битви, навесні, поле вкривається червоними квітками маку. Кожна пролита крапля крові, яка просочилася в землю, – сходить яскравою, ніжною квіткою-вогником. Дівчата загиблих, із великою любов'ю та сумом вишивали квітки маку на сорочках, присягаючи продовжити свій рід. Тендітний, трепетний мак на вишиванці зберігає в собі вічну пам'ять роду.

Візерунок квітки маку присутній у всіх жанрах українського народного мистецтва, як минулих століть, так і сьогодення. Мак славитися, як сильна зброя в любовній магії і потужний оберег від всілякої нечистої сили.

Візерунки і техніка української вишивки передається із покоління в покоління. Безумовно, сьогодні новітні технології дозволяють без особливої ​​праці досягти бажаного результату. Завдяки сучасному, автоматизованому обладнанню, кваліфіковані майстри, якісно наносять найскладніші зображення, із високою точністю передачі різних кольорів та тонів. Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення вишиванки з маками. Здійснити замовлення можна в менеджерів, за вказаними номерами телефонів.