Каталог

Вишиванка для хлопчика

Вишиванка для хлопчикаДитячі вишиванки все більше і більше входять в наше повсякденне життя – вони міцно завоювали любов до себе не тільки на території України, але й за її кордоном. Українська вишиванка для хлопчика, або дівчинки особлива, і має магічну дію, завдяки орнаментам із стародавніх символів, які захищають дітей від недобрих людей, злих духів та різних хвороб. Подібна вишиванка служить справжнім оберегом, кожен її стібок наповнений душею наших предків, які бажали своїм дітям щастя і добру долю. Вишиванка для хлопчика і дівчинки – це українська національна сорочка, яка зберігає в собі культуру нашого народу, його мудрість і красу.

У відповідності з усіма національними канонами, фірма виготовляє на замовлення український традиційний одяг, як для дітей, так і для дорослих. Швейний цех нашої компанії оснащений всіма необхідними інноваційними технологіями, які дозволяють виробляти замовлення будь-якого рівня складності, в самі мінімальні терміни. Виготовляємо дитячі вишиванки тільки з натуральних волокон льону, на сучасному, високотехнологічному устаткуванні, із застосуванням машинної вишивки.

Українські вишиванки для дітей не тільки оригінальні та якісні, але й досить зручні. Вишиті сорочки із льону підтримують оптимальну температуру тіла дитини, створюючи відчуття комфорту. Доповнена традиційними візерунками етнічних малюнків сорочка для дітей буде володіти магічною здатністю – захищати від лихого ока і недуг. Символічні візерунки вишивок для дітей використовуємо із різних місцевостей нашої країни. Професійні дизайнери нашої компанії підберуть для вишиванки Вашої дитини необхідні візерунки і кольорову символіку. Як правило, дитячі орнаменти не так насичені різноманітними елементами, як візерунки для дорослих вишиванок. В основному, це нескладні абстрактні малюнки, або зображення рослин чи тварин.

Вишиванка для хлопчика чудово підійде для будь-якого торжества, або тематичного свята. Такий національний одяг зробить із кожного юнака могутнього і мужнього козака.

Купити вишиванку для хлопчика Ви можете в нашому інтернет-магазині.