Каталог

Вишиті чоловічі сорочки

вишита чоловіча сорочкаКупити вишиті чоловічі сорочки за індивідуальним пошивом пропонує наша фірма. Останнім часом все більшої популярності та актуальності набирає традиційна українська вишиванка, яка є безумовним символом української культури та нації в цілому. Що як не автентичний виріб може розповісти про характер та душу народу, його смаки, вподобання, моральні та етичні норми тощо. Барвисті кольори, яскраві тони та неймовірні візерунки із фантастичними птахами, квітами та рослинами, особливий покрій – все це робить вишиванку пізнаваною у всьому світі.

Українська вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним продуктом, який характеризує не лише темперамент нації, але й є її візитною карточкою. Символічні кольори – червоне і чорне, то є пісня, якою пройнята вся історія нашого народу. Одним з безумовних феноменів вишиванки є те, що за багатовікову історію свого існування, попри всі історичні події, вона все ж таки зуміла зберегти свій первозданний вигляд і пронести його крізь століття. Звичайно, сьогодні вишиванка виготовляється у відповідності з іншими правилами, проте символічності значення вона не втратила.

Вишиті сорочки, жіночі, чоловічі та дитячі відрізняються кольоровими гамами, смисловим навантаженням та загальним дизайном. Традиційна чоловіча вишита сорочка вирізняється більш стриманою манерою візерунку. На відмінну від жіночої сорочки, чоловічій притаманні геометричні орнаменти, а не рослинні. Пишними візерунками та яскравими барвами, нитка проходить крізь біле полотно. Вишиванки використовувались як у повсякденному житті, так і приурочувались обрядам та ритуалам. В залежності від характеру події, підбирався відповідний візерунок, який ніс в собі певну інформацію та енергетику. Прадавні узори вишиванок, є ніщо інше як піктограми, які приховують певні значення, такі як відвага, любов, вдача тощо. Адже не дарма українська вишиванка вважалась оберегом людини, який захищав її від хвороб, недугів, заздрощів тощо.

Ми пропонуємо виготовлення вишитих чоловічих сорочок за індивідуальним дизайном. Ви зможете обрати саме той візерунок, який Вам найбільше до вподоби. В роботі ми використовуємо лише натуральний матеріал - льон, який робить виріб неповторним та неймовірно привабливим. Візерунок або орнамент буде розроблений у відповідності із Вашими побажаннями та вподобаннями. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний макет-проекту, що надасть Вашому виробу неповторного вигляду. Ми пропонуємо високоякісний продукт за найбільш прийнятними цінами.

Кваліфіковані спеціалісти, сучасне високотехнологічне обладнання, якісний матеріал, оперативні терміни виконання замовлення – все це є запорукою успішної співпраці.

Купити чоловічу сорочку Ви можете в нашому інтернет-магазині.