Каталог

Сукні з вишивкою

Сукні з вишивкоюСукні з вишивкою на замовлення від виробника, за найбільш прийнятними цінами пропонує наша фірма. Яскрава барвиста вишивка, виконана в національному стилі, може з легкістю перетворити будь-який предмет одягу у шедевр. Особливо виразно і барвисто вишивка виглядає на сукнях або сорочках. Незалежно від крою і фасону вишивка внесе своє особливий настрій, і додасть виробу неповторного шарму та самобутності.

Ми пропонуємо виготовлення суконь з вишивкою в традиційному українському стилі. Вишивка, що наноситься на виріб, відображатиме багатовікові національні традиції та методики наших давніх предків. Різноманітність візерунків і орнаментів, мальовничою ниткою перенесеться на виріб, і буде слугувати невидимою ниттю, що пов'язує нас і наших пращурів. Як відомо, найбільш пізнаваним і популярним українським предметом одягу є вишиванка, вона відома по всьому світу і служить одним із символів української нації. Історія вишиванки сягає корінням в часи сивої давнини, коли наші праотці були язичниками та істинно вірували в таємничі і могутні сили природи. Своє поклоніння і повагу вони висловили в образотворчому мистецтві також, а саме у вишивці. Кропітка та тонка майстерність вишивання з самого малечка прививалась дівчаткам, що допомагало їм у подальшому прикрашати якомога більше предметів побуту та одягу всілякими прикрасами з вишивки. Це в свою чергу демонструвало уміння дівчини і її вишуканість смаку.

Сотні різних, неповторних візерунків просто вражають своєю захоплюючою красою і лаконічністю. Існує три види орнаментів: абстрактні (геометричні), рослинні та зооморфні. Кожен з них носить певний сенс і значення (це ж стосується і кольорової гами). Сучасні тренди та стилі все ж не залишаються осторонь і так само широко використовують вишивку в різних варіаціях. Таким чином, отримуємо практично автентичний національний продукт, який йде в ногу з модою.

Плаття з вишивкою - це прекрасний наряд для урочистих заходів або таких подій як весілля, хрестинні і т.д. Подібний наряд виділить Вас із загальної юрби і внесе свій особливий настрій. Багатство вишивки і орнаментів допоможе Вам виготовити по-справжньому ексклюзивний предмет одягу, який не матиме аналогів. Машинна вишивка якісно і чітко дозволяє наносити навіть найскладніші художні елементи і красиво лягати на виріб.

Наші дизайнери допоможуть Вам розробити і підібрати потрібний фасон і дизайн візерунку до Вашої сукні, попередньо обробивши макет на комп'ютері. Ви зможете вибрати бажану кольорову гамму, а наші фахівці втілять Ваші ідеї в життя. Прийнятні ціни, оперативні терміни виконання замовлення і якісна робота - все це Ви можете знайти у нас.

Маючи багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє виконувати замовлення будь-якого рівня складності.

Купити сукню з вишивкою Ви можете в нашому інтернет-магазині.