Каталог

Розробка дизайну вишивки

Розробка дизайну вишивки для сорочки є одним з найголовніших етапів виготовлення замовлення. Перед початком розробки оригінал-макету дизайну майбутньої сорочки необхідно визначитись із кольорами та смисловим навантаженням, яке буде нести малюнок. Зазвичай, виготовляючи вишиванку, ми прагнемо виготовити сорочку, яка була б максимально наближена до автентичної прадавньої моделі.

Наші предки використовували наступні види візерунків:

  • Геометричні (абстрактні)
  • Рослинні
  • Тваринні (зооморфні)

Одним з найбільш розповсюждених видів орнаментів є геометричні, саме вони притаманні всій словянській міфології. Причина популярності подібних візерунків полягає у їх простоті виконання. Трикутники, ромби, лінії, хрести з легкістю наносяться на тканину та мають чудовий вигляд. Сьогодні, геометричні малюнки стали базою, на основі яких створюється безліч різноманітних мотивів. Основною метою вишивання рослинного орнаменту є бажання та прагнення перенести у вишивку всю неповторну та багатогранну красу природи. Одним з найпопулярніших мотивів є зображення винограду, дубового листя, барвінку тощо. Звичайно, будь-який з вишиваних візерунків та орнаментів має також магічне значення, і водночас слугує оберігом людини, захищаючи її від нечистих сил. Проте вирішальний вплив на загальний мотив та характер вишивки мали ще також шви та техніки за допомогою яких безпосередньо втілювали у життя художню ідею.

Однією з неодмінних послуг нашої фірми, а саме швейного цеху, є розробка дизайну макету виробу замовника. Наші спеціалісти забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта, що в свою чергу є запорукою якісної співпраці. Звернувшись до нашої фірми,ви можете замовити розробку унікального дизайну вашої вишиванки. Використовуючи сучасні компютерні програми, дизайнер намалює будь-який бажаний проект, використовуючи саме ту кольорову гаму та той орнамент, який Ви побажаєте. На основі виготовленого дизайну, спеціалісти одразу проведуть розрахунок, та назвуть вартість кінцевого продукту.

Багаторічний досвід роботи, наявність надійного сучасного обладнання та якісних матеріалів, а також штат кваліфікованих менеджерів та дизайнерів є запорукою виготовлення продукту найвищого гатунку. В найкоротші терміни клієнт отримає спеціально розроблений унікальний дизайн проекту, в якому будуть враховані всі побажання та зауваження замовника.