Каталог

Одяг для хрещення

Обряд хрещення важлива подія у житті християнина. У православних, католиків ці обряди проходять по-різному, в різному віці, але суть залишалася однією - духовне єднання душі і тіла, людини і Бога. Таїнство хрещення, найперший і відповідальний крок для віруючої людини - це позбавлення від первородного гріха і входження в Царство Боже.

Для того, щоб підготуватися до обряду хрещення необхідно багато зробити та дізнатись. У першу чергу це стосується вибору місця хрещення, а саме Храму. Тут ви абсолютно вільні у своєму виборі, і виберіть саме той храм, де Ви відчуваєте цілковитий спокій. Далі Вам необхідно вибрати хресних батьків, людей, яким Ви цілком і повністю довіряєте. Ну і звичайно підібрати одяг для хрещення. Хрестильний набір містить сорочку і рушник «крижмо», в яке загортають малюка одразу після купелі. Все це купує хрещена мама. Хрещений батько купує хрестик ну і на свій розсуд готує малюкові подарунок.

Батьки ж можуть придбати і замовити малюкові одяг для хрещення. Традиційним предметом одягу, характерним для нашої нації є вишиванка. Як правило, прийнято вдягати нову білу одежу, сорочку, яка символізує початок нового, християнського життя, очищення від гріха.

Наша фірма пропонує виготовлення дитячих вишиванок на замовлення. Ми створимо саме ту модель, яку Ви хочете. Наші дизайнери розроблять для Вас індивідуальний дизайн-проекту, який буде повністю відповідати всім Вашим вимогам та побажанням. Біла вишиванка з вишивкою виконаної в білих або світлих тонах, з лаконічним орнаментом є ідеальним варіантом для подібних обрядів і ритуалів.

Орнаменти для вишиванок діляться на 3 основних групи:

  • Абстрактний (геометричний)
  • Рослинний
  • Зоологічний

Основною вимогою для дитячих вишиванок є мінімалізм візерунку. Не варто перенасичувати сорочку різними художніми елементами. Вишиванка – перший одяг малюка, який символізує початок його життя, проходження життєвого шляху, який на початку не дуже насичений і динамічний.