Каталог

Футболка з вишивкою

Футболка є одним з найбільш популярних предметів одягу, особливо в літній період. Це зручна річ, в якій будь-хто, почуває себе впевнено та комфортно. Сьогодні вибір футболок надзвичайно великий. Різноманітні популярні і модні бренди пропонують власні колекції креативних та оригінальних футболок на любий смак, де клієнт зможе підібрати саме те, що йому найбільш до вподоби. Так, наприклад, футболка з вишивкою, є одним з актуальних трендів останніх сезонів.

Футболка з вишивкою, може використовуватись не лише в якості предмету гардеробу. На сьогоднішній день, подібна продукція є зручним та ефективним маркетинговим інструментом, який є досить актуальним під час проведення численних акцій, виставок, семінарів тощо. Особливою популярністю користуються футболки з вишивкою, які виготовляються як спец форма для офіціантів, продавців-консультантів, гравців різноманітних спортивних команд і так далі. Це є досить вигідним та простим методом виготовлення форм для різних цілей. Головною особливістю методу нанесення вишивки є її універсальність.

Будь-яке виробниче підприємство, організація або фірма, може замовити виготовлення футболок з вишивкою або інших предметів одягу, як для персоналу з адміністрації, так і для спеціалістів, які працюють безпосередньо на виробництві. Така форма має не лише презентабельний, приємний вигляд, але й вигідно підкреслить фірмовий стиль організації, що позитивно позначиться на її репутації та іміджі.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення футболок з вишивкою будь-якого дизайну. Швейні цеха нашої фірми обладнані сучасним високотехнічним обладнанням, яке дозволяє в максимально короткі строки виконувати замовлення, незалежно від рівня складності. Ми пропонуємо клієнтам широкий спектр послуг, оскільки обладнання дозволяє наносити вишивку на різноманітні тканини, такі як льон, габардин, саржа, панацея тощо. Вишивка надасть звичайному предмету одягу більш неповторного та виваженого стилю. Ми приймаємо замовлення на нанесення вишивки не лише футболки, але й бейсболи, фартухи, спецодяг, уніформу, медичний одяг, одяг для продавців, а також на предмети інтер’єру, такі як скатерті, серветки, постіль тощо. Окремою услугою пропонуємо виготовлення вишиванок на замовлення. Машинна вишивка – це зручний та простий спосіб перетворити звичайну річ на унікальний предмет одягу. На фірмі працюють досвідчені дизайнери, які створять для Вас оригінальний дизайн макету, у відповідності з усіма Вашими побажання та вимогами.