Каталог

Дитяча вишиванка

Дитяча вишиванкаДитяча вишиванка є одним з найбільш розповсюджених видів вишиванок. Коли саме виникло поняття вишиванка важко сказати, і коріння її сягають далеко в глибину віків. До сьогоднішніх днів дійшли лише відгуки минулого, які яскраво і колоритно красуються на вишиванках у вигляді орнаментів та візерунків. Ставлення наших предків до вишиванки в цілому було особливим і серйозним. Виготовлялись вишиванки відповідно з усіма правилами та техніками. Кожна вишиванка, в залежності від події, відрізнялась не лише зовнішнім виглядом, але й загальною схемою візерунків та малюнків, які наносились на виріб з огляду на символічні поняття та вірування наших пращурів. Якщо ж, до прикладу, вишиванка виготовлялась спеціально до світлого свята весілля, то вишиванка молодого красувалась багатими малюнками, виконаними в червоно-чорних кольорах.

Досить розповсюдженим поняттям, з приводу виготовлення дитячої вишиванки є те, що знавці радять використовувати менше вишивки. Тобто, така вишиванка буде менш насиченою, що і є головною відмінністю від дорослої вишиванки – менша кількість вишитого тла. Щодо візерунків, найкраще за все, використовувати природні орнаменти. Якщо це вишиванка для дівчинки, можна вишити червону калину, що символізує жіночність. У разі, якщо це вишиванка для хлопчика, зазвичай вишивають дубочки, що позначають мужність, твердість та силу. Подібна символіка відрізняється позитивною енергетикою, а характер вишивки, надасть виробу особливого, неповторного вигляду.

Наша фірма пропонує виготовлення дитячих вишиванок на замовлення. Якщо Вам необхідно терміново та якісно виготовити вишиванку, наша фірма з радістю виконає Ваше побажання. Швейний цех обладнаний сучасним високотехнологічним устаткуванням, яке дозволяє в короткі терміни виготовляти навіть найскладніші замовлення. Кваліфіковані дизайнери розроблять оригінал-макет проекту, у відповідності з усіма Вашими побажаннями. Ми виготовляємо лише якісний продукт. Для виготовлення вишиванок ми пропонуємо брати льон, який саме і використовувався нашими пращурами. Саме ця тканина ідеально підходить для подібного виробу. Вишиванка має неповторний традиційний вигляд, а тіло при цьому дихає.

Ми наносимо машинну вишивку, яка має яскравий вигляд, та відрізняється точністю та насиченістю передачі навіть найменших деталей малюнку. Ви можете комбінувати серед гами кольорів, підбираючи саме ті, які найбільше Вам пасують. Наносимо до 12 кольорів одночасно. для дитячої вишиванки, комбінації 2, 3 кольорів буде цілком достатньо, для того, щоб виріб мав автентичний, унікальний вигляд.

Ми маємо багатий досвід роботи, сучасне обладнання, кваліфікований персонал та якісний матеріал – все це дозволяє виготовляти насправді етнічний, колоритний продукт, який буде помітний, та ідеально пасуватиме до будь-якої важливої події.

Купити дитячу вишиванку Ви можете в нашому інтернет-магазині.